Vyšíváme s tetičkou podruhé

09.03.2024

Uskuteční se tři kurzy v jednom dni:
13:00 PLOCHÁ VÝŠIVKA (vyšívat budeme na plátně podle předkresů. Kdo bude chtít, může se naučit vzory překreslovat. Naučíme se vyšívat stonky a úponky, květinové i geometrické vzory)
15:00 DÍRKOVÁ VÝŠIVKA (naučíme se vyšívat malé i velké dírky, obloučky a lístky)
17:00 AŽURKA (kurz pro začátečníky, kteří ažurku nikdy nešili. Zvládneme spolu úplné základy, obšívání a začištění okrajů (na rukávcích, na šatkách), šití sloupečků a vějířků, prošívání sloupečků)Všechny kurzy bez problémů zvládnou i děti cca od 10 let. Vezměte je s sebou, budete překvapeni, jak jsou šikovní.
V ceně kurzu jsou předkresy na plátně, vyšívací Panama, jehly a vyšívací příze/bavlnkyS sebou si přineste malý vyšívací kruh - ideální průměr 10 cm (na ažurku není potřeba) a hlavně brýle. Cena jednoho kurzu je 200 Kč/osobu.
Maximální počet účastníků v jednom kurzu je 20 osob.Přihlášky: FB Tetičko, ušijte mně kroj, kratka.hodonin@seznam.cz nebo FB Obecní knihovna Nemojany. Zobrazovat míň

OBECNÍ KNIHOVNA NEMOJANY
Zřizovatel: Obec Nemojany
Vytvořte si webové stránky zdarma!